qua
 | ورود به سايت | استخدام | گواهینامه ها و استاندارد ها
کیفیت

فرآیند تضمین کیفیت

نظر به اهمیت خاصی که مدیران این شرکت به تولید محصولات با کیفیت قائل هستند، واحد کنترل کیفیت کارخانه کلیه ورودی و خروجی های کارخانه شامل مواداولیه، قطعات و محصولات تولیدی را تحت بازرسی قرار می دهد.

در ابتدا کیفیت مواد اولیه (شمش فولادی) با توجه به آنالیز شیمیایی و ابعاد فیزیکی مطابق با استانداردها کنترل و سپس خریداری می گردد و در مرحله بعدی کیفیت محصول در سه ناحیه بستر خنک کننده، قیچی سرد بر و بسته بندی توسط اپراتورهای ورزیده و مجرب بوسیله ابزارهای دقیق کنترل می شوند. همچنین در هنگام تولید از میلگردهای تولیدی جهت کنترل ابعاد فیزیکی نمونه گیری و نهایتاً در آزمایشگاه کنترل کیفیت با تجهیزات مجهز و پیشرفته، تست های مکانیکی (کشش و خمش) انجام می گردد. پس از انجام کنترل های فوق الذکر محصولاتی که طبق استاندارد ها و مطابق با خواسته های مشتریان نباشند از سیستم بسته بندی خارج می شوند. این واحد موفق به اخذ گواهینامه استاندارد ملی 3132 برای تولید میلگرد آجدار از سازمان ملی استاندارد ایران شده است.

آزمایشگاه کنترل کیفیت

این آزمایشگاه مجهز به یک دستگاه مدرن تست کشش، یک دستگاه تست خمش و سختی سنج جهت آزمایشات لازم و همچنین ترازوی دقیق برای توزین نمونه محصولات موجود می باشد.