| ورود | استخدام | گواهینامه ها و استاندارد ها

اخبار

15

علی‌اصغر عنابستانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد، اظهار داشت: بازدید از 24 پروژه مهرماندگار چهارمحال و بختیاری از برنامه‌های دستیار ویژه رئیس‌جمهور در این استان است.

وی افزود: محرابیان دستیار ویژه‌ رئیس‌جمهور در طرح مهرماندگار به منظور تسریع در روند اجرای 24 پروژه مهرماندگار چهارمحال و بختیاری امروز به شهرکرد سفر کرد.

عنابستانی بیان داشت: علی‌اکبر محرابیان در سفر خود به چهارمحال و بختیاری از روند پیشرفت مجتمع فولاد استان و صبا فولاد زاگرس، سدسورک در شهرستان کیار، سدباباحیدر در شهرستان فارسان، کارخانه سیمان و پتروشیمی در شهرستان لردگان، راه آهن مبارکه – سفیددشت - شهرکرد و پست 400 کیلوولت‌ لردگان بازدید می‌کند.

استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: بازدید طرح تأمین آب زمین‌های سودجان، تکمیل باند دوم محور ارتباطی شهرکرد به شلمزار، مراکز بهداشتی شبانه روزی شلمزار و بن، بیمارستان چلگرد، زیرساخت‌های مسکن مهر و تکمیل باند دوم محور ارتباطی شهرکرد – بن – داران از دیگر برنامه‌های محرابیان در سفر خود به این استان است.

عنابستانی گفت: محرابیان همچنین از تکمیل سه پروژه اطراف مصلای امام‌خمینی(ره) و مجتمع بزرگ فرهنگی شهرکرد در بخش فرهنگ و هنر، پتروشیمی بروجن در بخش صنعت نفت، پست400 کیلوولت شهرکرد و پست 63 کیلو ولت فرادنبه، شبکه آبیاری و زه‌کشی باباحیدر و شبکه آبیاری و زه‌کشی سدسورک در حوضه برق و نیرو بازدید می‌کند.

وی بازدید از سالن دوومیدانی چهارمحال و بختیاری در بخش ورزش و جوانان، تکمیل بیمارستان 220 تخت خوابی بروجن، تکمیل بیمارستان آموزشی شهرکرد، توسعه بیمارستان لردگان و احداث بیمارستان مال خلیفه را از دیگر برنامه‌های دستیار ویژه‌ رئیس‌جمهور در طرح مهرماندگار در سفر به چهارمحال و بختیاری است.

گفتنی است محرابیان دستیار ویژه رئیس‌جمهور در طرح مهرماندگار صبح امروز به استان چهارمحال و بختیاری سفر کرده و هم‌اکنون در حال بازدید از تونل سوم انتقال آب کوهرنگ است.

در گروه: عمومی
عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |