| ورود | استخدام | گواهینامه ها و استاندارد ها

اخبار

15

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: هم اکنون 24 طرح مهر ماندگار در استان در حال اجراست.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)-منطقه چهارمحال و بختیاری- علی اصغر عنابستانی عصر روز گذشته در اولین جلسه شورای اداری سال 91 افزود: بیش از 800 پروژه در کشور با نام مهر ماندگار وجود دارد که دولت نهم در راستای اجماع و بهره برداری از این طرح ها شروع به فعالیت کرده است و سهم استان نیز از این پروژه ها 24 طرح است.

وی اظهار داشت: طرح مهر ماندگار در بخش های کشاورزی، راه سازی، بهداشت و درمان، احداث راه آهن و مجتمع فولاد در استان در حال فعالیت است.

عنابستانی خاطرنشان کرد: طرح انتقال آب سوده جان، احداث باند دوم جاده شهرکرد-شلمزار، احداث راه آهن سفید دشت-شهرکرد، احداث مجتمع فولاد استان و صبا فولاد زاگرس از مهم ترین طرح های مهر ماندگار در استان است.

 به گفته وی، تکمیل مصلی شهرکرد، احداث خط لوله اتیلن، احداث سد سورک و بابا حیدر و توسعه بیمارستان لردگان و مال خلیفه از دیگر طرح های مهر ماندگار  در استان هستند.

استاندار اظهار داشت: پیش بینی می شود تا پایان دولت دهم تمامی 24 طرح مهر ماندگار استان تکمیل و به مرحله بهره برداری برسد.

به گزارش ایسنا، در این جلسه تودیع و معارفه رییس سازمان تبلیغات اسلامی، رییس سازمان تامین اجتماعی بانک ملت، شرکت های صنعتی و نماینده وزارت دفاع در استان نیز انجام شد.

در گروه: عمومی
عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |