| ورود | استخدام | گواهینامه ها و استاندارد ها

اخبار

15
به گزارش حیات، 'علی اصغر عنابستانی' روزشنبه در جمع مدیران پروژه های مهر ماندگار چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: این سفر با هدف تسریع در روند اجرای پروژه های مهرماندگار استان انجام می شود.

عنابستانی تکمیل طرح های عمرانی مصوب در سفرهای استانی رییس جمهوری و هیات دولت به استان را از دغدغه های دکتر احمدی نژاد عنوان کرد و گفت: تلاش می کنیم، تا آنجا که ممکن است هیچ پروژه ای از این دولت، برای دولت آینده باقی نماند.

وی تصریح کرد:با تدبیر رییس جمهوری، 800 پروژه در کشور به نام طرح های ' مهر ماندگار' کلید زده شد که 24 پروژه در چهارمحال و بختیاری قرار دارد.

استاندار چهارمحال و بختیاری با تاکید بر لزوم پیگیری و تلاش مدیران استانی برای تکمیل این پروژه ها ادامه داد: تکمیل طرح های مهر ماندگار، به ریاست ' علی اکبر محرابیان' مشاور ویژه رییس جمهوری در حال پیگیری است.

وی ادامه داد: زمان تقریبی افتتاح و بهره برداری از این پروژه ها مشخص شده است و لازم است برای افتتاح این پروژه ها در زمان مقرر تلاش کنیم.

وی طرح تامین آب اراضی سودجان، تکمیل باند دوم محور ارتباطی شهرکرد به شلمزار، تکمیل راه آهن مبارکه - سفید دشت - شهرکرد، مرکز بهداشتی شبانه روزی شلمزار، مرکز بهداشتی شبانه روزی بن، بیمارستان شهر چلگرد و زیرساخت های مسکن مهر و تکمیل باند دوم محور ارتباطی شهرکرد - بن- داران' را از پروژه های طرح مهر ماندگار در استان عنوان کرد.

نماینده عالی دولت در چهارمحال و بختیاری ادامه داد: مجتمع فولاد استان و صبا فولاد زاگرس در بخش صنعت و معدن، تکمیل سه پروژه اطراف مصلای امام خمینی (ره) و مجتمع بزرگ فرهنگی شهرکرد در بخش فرهنگ و هنر، پتروشیمی بروجن در بخش صنعت نفت و تکمیل و بهره برداری از سد سورک، سد باباحیدر، تکمیل پست 400 کیلوولت لردگان، پست400 کیلوولت شهرکرد و پست 63 کیلو ولت فرادنبه، شبکه آبیاری و زهکشی باباحیدر و شبکه آبیاری و زهکشی سد سورک در حوضه برق و نیرو از دیگر طرح های مهر ماندگار در استان است.

عنابستانی، بهره برداری از سالن دو ومیدانی چهارمحال وبختیاری در بخش ورزش و جوانان، تکمیل بیمارستان 220 تختخوابی بروجن، تکمیل بیمارستان آموزشی شهرکرد، توسعه بیمارستان لردگان و احداث بیمارستان مالخلیفه در شهرستان لردگان را از دیگر پروژ های قرار گرفته در طرح مهر ماندگار ذکر کرد.
در گروه: عمومی
عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |