| ورود | استخدام | گواهینامه ها و استاندارد ها

اخبار

15
علي اصغر عنابستاني در شوراي اداري چهارمحال و بختياري گفت: اين ستاد به منظور تكميل و بهره برداري از پروژه هاي ناتمام عمراني مصوب در سفر هاي استاني رئيس جمهور و هيأت دولت به استان تا پايان دولت دهم تشكيل مي شود.
به گزارش خبرگزاري موج به نقل از پايگاه اطلاع رساني وزارت كشور؛ علي اصغر عنابستاني استاندار چهارمحال و بختياري تكميل طرح هاي عمراني مصوب در سفرهاي استاني هيأت دولت به چهارمحال و بختياري را از دغدغه هاي رئيس جمهور بيان و تأكيد كرد: تلاش مي شود تا هيچ پروژه اي از اين دولت، براي دولت آينده باقي نماند.
عنابستاني افزود: با تدبير رئيس جمهور، ۸۰۰ پروژه در كشور به نام طرح هاي مهر ماندگار كليد خورده كه ۲۴ مورد آن در چهارمحال و بختياري است.
استاندار پيگيري و تلاش مديران استاني براي تكميل اين پروژه ها را ضروري اعلام و تصريح كرد: تكميل طرح هاي مهر ماندگار، به رياست علي اكبر محرابيان، مشاور ويژه رئيس جمهور در حال پيگيري است.
وي گفت: زمان تقريبي افتتاح و بهره برداري از اين پروژه ها مشخص شده و لازم است براي افتتاح آن در زمان مقرر تلاش كنيم.
عنابستاني طرح تأمين آب زمين هاي سودجان، تكميل باند دوم محور ارتباطي شهركرد - شلمزار، تكميل راه آهن مباركه - سفيد دشت - شهركرد، مركز بهداشتي شبانه روزي شلمزار، مركز بهداشتي شبانه روزي بن، بيمارستان شهر چلگرد و زيرساخت هاي مسكن مهر و تكميل باند دوم محور ارتباطي شهركرد - بن- داران را از پروژه هاي طرح مهر ماندگار در چهارمحال و بختياري برشمرد.
وي خاطرنشان كرد: مجتمع فولاد چهارمحال و بختياري و صبا فولاد زاگرس در بخش صنعت و معدن، تكميل سه پروژه اطراف مصلاي امام خميني (ره) و مجتمع بزرگ فرهنگي شهركرد در بخش فرهنگ و هنر، پتروشيمي بروجن در بخش صنعت نفت و تكميل و بهره برداري از سد سورك، سد باباحيدر، تكميل پست ۴۰۰ كيلوولت لردگان، پست۴۰۰ كيلو ولت شهركرد و پست ۶۳ كيلو ولت فرادنبه، شبكه آبياري و زهكشي باباحيدر و شبكه آبياري و زهكشي سد سورك در حوضه برق و نيرو، بهره برداري از سالن دو و ميداني در بخش ورزش و جوانان، تكميل بيمارستان ۲۲۰ تخت خوابي بروجن، تكميل بيمارستان آموزشي شهركرد، توسعه بيمارستان لردگان و احداث بيمارستان مال خليفه در شهرستان لردگان از ديگر طرح هاي مهر ماندگار در اين استان محسوب مي شود.
در گروه: عمومی
عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |