| ورود | استخدام | گواهینامه ها و استاندارد ها

اخبار

15

استاندار چهارمحال و بختیاری، تکمیل هرچه سریع‌تر پروژه های عمرانی نیمه تمام استا‌ها را مهم‌ترین دغدغه رییس جمهور عنوان کرد.


به گزارش خبرگزاری شبستان از استان چهارمحال و بختیاری، علی اصغر عنابستانی، استاندار، در نخستین نشست شورای اداری استان که شب گذشته (2 اردیبهشت) در شهرکرد برگزار شد گفت: با توجه به اینکه دغدغه مهم دولت و رییس جمهور تکمیل و بهره برداری از پروژه های عمرانی استان‌ها است، ما نیز باید تمام توان خود را برای اتمام این کار به کار گیریم.


وی از تشکیل ستاد مهر ماندگار به منظور تکمیل و بهره‌برداری از پروژه‌های ناتمام عمرانی مصوب در سفرهای استانی رییس جمهوری و هیات دولت به استان، تا پایان دولت دهم خبر داد و افزود: طرح تامین آب اراضی سودجان، تکمیل باند دوم محور ارتباطی شهرکرد- شلمزار، تکمیل راه آهن مبارکه - سفید دشت - شهرکرد، مرکز بهداشتی شبانه روزی شلمزار، مرکز بهداشتی شبانه روزی بن، بیمارستان شهر چلگرد و زیرساخت های مسکن مهر و تکمیل باند دوم محور ارتباطی شهرکرد - بن- داران از جمله پروژه‌هایی است که باید در دست پیگیری و تکمیل قرار گیرد.


وی مجتمع فولاد و صبا فولاد زاگرس، تکمیل سه پروژه اطراف مصلای امام خمینی (ره) و مجتمع بزرگ فرهنگی شهرکرد را از دیگر پروژه های نیمه تمام دولت در استان برشمرد و تصریح کرد: تکمیل پست 400 کیلو ولت لردگان، پست400 کیلو ولت شهرکرد و پست 63 کیلو ولت فرادنبه، پتروشیمی بروجن، شبکه آبیاری و زهکشی باباحیدر و شبکه آبیاری و زهکشی سد سورک نیز از همین جمله است.


عنابستانی با اشاره به اینکه 800 پروژه در کشور به نام طرح های مهر ماندگار آغاز شده است، اظهار داشت: از این تعداد 24 پروژه نیز متعلق به چهارمحال و بختیاری بوده و زمان تقریبی افتتاح و بهره برداری از این پروژ ها مشخص شده است و لازم است برای افتتاح این پروژه ها در زمان مقرر تلاش کنیم.

در گروه: عمومی
عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |