| ورود | استخدام | گواهینامه ها و استاندارد ها

اخبار

15

دستیار ویژه رئیس جمهور در طرح مهر ماندگار به منظور تسریع در روند اجرای ۲۴ پروژه مهر ماندگار چهارمحال و بختیاری امروز به شهرکرد سفر کرد.

علی اكبر محرابیان در سفر خود به چهارمحال و بختیاری از روند پیشرفت مجتمع فولاد استان و صبا فولاد زاگرس، سد سورك در شهرستان كیار، سد باباحیدر در شهرستان فارسان، كارخانه سیمان و پتروشیمی در شهرستان لردگان، راه آهن مباركه – سفیددشت - شهركرد و پست ۴۰۰ كیلو ولت لردگان بازدید می كند.

وی در این سفر از طرح تأمین آب زمین های سودجان، تكمیل باند دوم محور ارتباطی شهركرد به شلمزار، مراكز بهداشتی شبانه روزی شلمزار و بن، بیمارستان چلگرد، زیرساخت های مسكن مهر و تكمیل باند دوم محور ارتباطی شهركرد – بن – داران دیدن می کند.

محرابیان همچنین از تكمیل سه پروژه اطراف مصلای امام خمینی (ره) و مجتمع بزرگ فرهنگی شهركرد در بخش فرهنگ و هنر، پتروشیمی بروجن در بخش صنعت نفت، پست۴۰۰ كیلوولت شهركرد و پست ۶۳ كیلو ولت فرادنبه، شبكه آبیاری و زهكشی باباحیدر و شبكه آبیاری و زهكشی سد سورك در حوضه برق و نیرو بازدید می کند.

وی بازدید از سالن دو و میدانی چهارمحال و بختیاری در بخش ورزش و جوانان، تكمیل بیمارستان ۲۲۰ تخت خوابی بروجن، تكمیل بیمارستان آموزشی شهركرد، توسعه بیمارستان لردگان و احداث بیمارستان مال خلیفه را در دستور بازدید خود دارد.
در گروه: عمومی
عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |