| ورود | استخدام | گواهینامه ها و استاندارد ها

اخبار

15

ظهر روز 21 آذر 1390 مطابق با برنامه زمان بندی اجرای طرح، مصوب هیات مدیره شرکت صبا فولاد زاگرس، اولین مرحله از نصب تجهیزات پروژه تولید مقاطع فولادی با حضور مقامات دولتی استان چهار محال بختیاری طی مراسمی آغاز گردید.

در این جلسه که فروزنده معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی استانداری استان چهارمحال بختیاری،  کرمی سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت، محمدی ریاست گمرک استان، طاهری زاده نایب رییس انجمن تولید کنندگان فولاد ایران و سایر مقامات استانی حضور داشتند، علی محمدزمانی، مدیر عامل شرکت،  به تشریح مراحل تاسیس و  شکل گیری پروژه پرداخت و بیان کرد که این طرح به همت سرمایه گذاران خصوصی با سرمایه گذاری 500 میلیارد ریالی در استان چهار محال بختیاری انجام شده است که تا کنون افزون بر 300 میلیارد ریال آن هزینه شده است.

وی بر اساس برنامه زمان بندی اجرای طرح پیش بینی کرد که با شروع عملیات نصب تجهیزات، این طرح تولیدی در سه ماهه اول سال 1391 راه اندازی و مورد بهره برداری قرار گیرد. با بهره برداری از این طرح زمینه اشتغال 500 نفر به طور مستقیم و غیر مسقیم فراهم خواهد شد که هم اکنون اشتغال بیش از 100 نفر در این طرح محقق شده است.

قابل ذکر است نخستین مرحله از تجهیزات مذکور شامل کوره پیش گرم و بستر خنک کننده می باشد که با اعتباری بالغ بر چهار میلیون یورو از کشور ترکیه اواخر آبان ماه جاری وارد شده است و هم اکنون عملیات نصب آن آغاز گردیده است.


عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |