| ورود | استخدام | گواهینامه ها و استاندارد ها

اخبار

01

برگزاری مسابقات جام جهانی در قطر فرصتی مناسب برای صنعت ایران بوجود آورده تا بازار مناسبی را برای محصولات خود در این کشور همسایه بوجود آورد. با توجه به هماهنگی وزارت صنایع و معادن و وزارت امور خارجه، نمایشگاه ایران در قطر از تاریخ 26 لغایت 30 بهمن ماه 1393 در دوحه و با حضور 80 شرکت برتر ایرانی تشکیل و شرکت صبا فولاد زاگرس نیز با سرپرستی قائم مقام مدیر عامل شرکت، جناب آقای رئوفی در این نمایشگاه حاضر شد.

این نمایشگاه توسط وزیر تجارت و اقتصاد قطر، جناب آقای احمد بن جاسم آل ثانی و وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی ایران جناب آقای دکتر ربیعی در حضور رسانه ها افتتاح شد تا کلیه شرکت ها ی ایرانی کالاهای خود را عرضه کنند. در بخش فولاد نیز سه شرکت دیگر در کنار صبا فولاد زاگرس به ارائه محصولات خود پرداختند.  شایان ذکر است که آقایان ربیعی و آسایش (سفیر محترم جمهوری اسلامی ایران در دوحه) با حضور در غرفه صبا فولاد زاگرس با آقای رئوفی دیدار و گفتگو کردند.

ساعت برگزاری این نمایشگاه که از ساعت 4 عصر تا 10 شب بود باعث شد تا اقشار مختلفی از خانواده ها و تجار از آن بازدید کنند. این بازدیدها باعث شد تا صبا فولاد زاگرس مذاکرات خوبی با شرکت های پیمانکاری و بازرگانی ترتیب دهد که ان شا الله در آینده نزدیک شاهد صادرات بخشی از محصولات خود به کشورقطر باشد.  

برای دیدن تصاویر کلیک کنید
عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |