اخبار و رویداد ها صبا فولاد زاگرس

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

 

 

امضای تفاهم نامه فی مابین شرکت صبا فولاد زاگرس و استانداری و اداره کل راه و شهرسازی استان چهارمحال و بختیاری

تقدیم تفاهم نامه فی مابین شرکت صبا فولاد زاگرس و استانداری و اداره کل راه و شهرسازی استان و بانک توسط استاندار محترم استان چهارمحال و بختیاری جناب آقای دکتر حیدری به مهندس میلاد طاهری زاده مروست مدیر عامل محترم شرکت صبا فولاد زاگرس در تاریخ 23 اسفند 1402

حضور فعال شرکت صبا فولاد زاگرس در بیستمین نمایشگاه بیلدکس سوریه 2023

شرکت صبا فولاد زاگرس به منظور ارائه توانمندی ها و تولیدات و همچنین توسعه روابط و همکاری با سایر شرکتها و بازدیدکنندگان خارجی در این نمایشگاه حضور یافت.

بیستمین نمایشگاه بین المللی ساختمان (بیلدکس ۲۰۲۳) با مشارکت ۳۲۰ برند داخلی و منطقه ای به همت گروه نمایشگاه های عربی و با هماهنگی وزارت فواید عامه و مسکن در محوطه شهر نمایشگاهی جدید در حومه دمشق برگزار شد. بیستمین نمایشگاه بین المللی بیلدکس ( ساختمان) سوریه با مشارکت شرکت هایی از صنایع بخش خصوصی و کارخانجات کشورمان در محل جدید نمایشگاه در حومه دمشق برگزار شد.

حضور شرکت صبا فولاد زاگرس در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان سلیمانیه

شرکت صبا فولاد زاگرس مهرماه 1402 در نمایشگاه بین‌المللی و تخصصی صنعت ساختمان، تاسیسات، تصفیه‌خانه و برق سلیمانیه عراق حضور پیدا کرد. 

این نمایشگاه که با مشارکت کشورهای مختلف در حوزه صنعت ساختمان، تاسیسات و برق و انرژی برگزار شد در تاریخ دوم مهر ماه 1402 آغاز بکار نمود و تا پنجم مهرماه سال جاری در هتل بین‌المللی گراند میلینیوم شهر سلیمانیه ادامه داشت.
شرکت‌های تولیدی صنعت ساختمان، شرکت‌های دانش بنیان، واحدهای فعال حوزه خدمات فنی و مهندسی در بخش ساختمانی و  صنایع وابسته و … در این نمایشگاه بین‌المللی حضور داشتند. شرکت صبا فولاد زاگرس نیز به منظور ارائه تولیدات و توانمندی های خود و با هدف بررسی امکان همکاری با سایر شرکتهای حاضر و همچنین بازدیدکنندگان سایر کشورها در این رویداد حضور یافت.

ارتقاء سطح کیفی آزمایشگاه شرکت صبا فولاد زاگرس با اخذ گواهینامه 17025

استاندارد ISO/IEC 17025 یک استاندارد مدیریت کیفیت برای آزمایشگاه ها می باشد. آزمایشگاهی که اقدام به پیاده سازی استاندارد ISO/IEC 17025 می نماید با اخذ گواهینامه ISO 17025 می تواند به عنوان آزمایشگاه همکار با اداره استاندارد همکاری نماید. استاندارد ISO / IEC 17025 دارای دو بخش الزامات سیستمی و الزامات فنی می باشد و یک استاندارد کاملا حرفه ای در زمینه مدیریت کیفیت می باشد.شرکت صبا فولاد زاگرس در حال حاضر در مراحل انجام و اخذ این استاندارد بوده است.

حضور فعال صبا فولاد زاگرس در نمایشگاه قطر 2015

برگزاری مسابقات جام جهانی در قطر فرصتی مناسب برای صنعت ایران بوجود آورده تا بازار مناسبی را برای محصولات خود در این کشور همسایه بوجود آورد. با توجه به هماهنگی وزارت صنایع و معادن و وزارت امور خارجه، نمایشگاه ایران در قطر از تاریخ 26 لغایت 30 بهمن ماه 1393 در دوحه و با حضور 80 شرکت برتر ایرانی تشکیل و شرکت صبا فولاد زاگرس نیز با سرپرستی قائم مقام مدیر عامل شرکت، جناب آقای رئوفی در این نمایشگاه حاضر شد.

12