اخبار و رویداد ها صبا فولاد زاگرس

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

 

 

امضای تفاهم نامه فی مابین شرکت صبا فولاد زاگرس و استانداری و اداره کل راه و شهرسازی استان چهارمحال و بختیاری

تقدیم تفاهم نامه فی مابین شرکت صبا فولاد زاگرس و استانداری و اداره کل راه و شهرسازی استان و بانک توسط استاندار محترم استان چهارمحال و بختیاری جناب آقای دکتر حیدری به مهندس میلاد طاهری زاده مروست مدیر عامل محترم شرکت صبا فولاد زاگرس در تاریخ 23 اسفند 1402

حضور فعال شرکت صبا فولاد زاگرس در بیستمین نمایشگاه بیلدکس سوریه 2023

شرکت صبا فولاد زاگرس به منظور ارائه توانمندی ها و تولیدات و همچنین توسعه روابط و همکاری با سایر شرکتها و بازدیدکنندگان خارجی در این نمایشگاه حضور یافت.

بیستمین نمایشگاه بین المللی ساختمان (بیلدکس ۲۰۲۳) با مشارکت ۳۲۰ برند داخلی و منطقه ای به همت گروه نمایشگاه های عربی و با هماهنگی وزارت فواید عامه و مسکن در محوطه شهر نمایشگاهی جدید در حومه دمشق برگزار شد. بیستمین نمایشگاه بین المللی بیلدکس ( ساختمان) سوریه با مشارکت شرکت هایی از صنایع بخش خصوصی و کارخانجات کشورمان در محل جدید نمایشگاه در حومه دمشق برگزار شد.

حضور شرکت صبا فولاد زاگرس در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان سلیمانیه

شرکت صبا فولاد زاگرس مهرماه 1402 در نمایشگاه بین‌المللی و تخصصی صنعت ساختمان، تاسیسات، تصفیه‌خانه و برق سلیمانیه عراق حضور پیدا کرد. 

این نمایشگاه که با مشارکت کشورهای مختلف در حوزه صنعت ساختمان، تاسیسات و برق و انرژی برگزار شد در تاریخ دوم مهر ماه 1402 آغاز بکار نمود و تا پنجم مهرماه سال جاری در هتل بین‌المللی گراند میلینیوم شهر سلیمانیه ادامه داشت.
شرکت‌های تولیدی صنعت ساختمان، شرکت‌های دانش بنیان، واحدهای فعال حوزه خدمات فنی و مهندسی در بخش ساختمانی و  صنایع وابسته و … در این نمایشگاه بین‌المللی حضور داشتند. شرکت صبا فولاد زاگرس نیز به منظور ارائه تولیدات و توانمندی های خود و با هدف بررسی امکان همکاری با سایر شرکتهای حاضر و همچنین بازدیدکنندگان سایر کشورها در این رویداد حضور یافت.

12