اخبار و رویداد ها صبا فولاد زاگرس

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

 

 

ارتقاء سطح کیفی آزمایشگاه شرکت صبا فولاد زاگرس با اخذ گواهینامه 17025

استاندارد ISO/IEC 17025 یک استاندارد مدیریت کیفیت برای آزمایشگاه ها می باشد. آزمایشگاهی که اقدام به پیاده سازی استاندارد ISO/IEC 17025 می نماید با اخذ گواهینامه ISO 17025 می تواند به عنوان آزمایشگاه همکار با اداره استاندارد همکاری نماید. استاندارد ISO / IEC 17025 دارای دو بخش الزامات سیستمی و الزامات فنی می باشد و یک استاندارد کاملا حرفه ای در زمینه مدیریت کیفیت می باشد.شرکت صبا فولاد زاگرس در حال حاضر در مراحل انجام و اخذ این استاندارد بوده است.

حضور فعال صبا فولاد زاگرس در نمایشگاه قطر 2015

برگزاری مسابقات جام جهانی در قطر فرصتی مناسب برای صنعت ایران بوجود آورده تا بازار مناسبی را برای محصولات خود در این کشور همسایه بوجود آورد. با توجه به هماهنگی وزارت صنایع و معادن و وزارت امور خارجه، نمایشگاه ایران در قطر از تاریخ 26 لغایت 30 بهمن ماه 1393 در دوحه و با حضور 80 شرکت برتر ایرانی تشکیل و شرکت صبا فولاد زاگرس نیز با سرپرستی قائم مقام مدیر عامل شرکت، جناب آقای رئوفی در این نمایشگاه حاضر شد.

حضور فعال صبا فولاد زاگرس در نمایشگاه بین المللی ایران متافو 2014 - آذر ماه 93

نمایشگاه ایران متافو امسال نیز مانند سنوات گذشته در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران از تاریخ 7 لغایت 10 آذر ماه برگزار گردید. آنچه که در این دوره بیش از ادوار گذشته به چشم می خورد، حضور گسترده شرکت های خارجی، به ویژه شرکت های اروپایی بود. این امر باعث شد تا بسیاری از متولیان صنعت فلزات ایران، بویژه بخش فولاد، برآوردهای مثبتی از آینده داشته باشند.

12